Blue Garden

Blue Garden, şehrin kalbinde modern yaşamın kapılarını aralıyor.

İstanbul'un gelişen ve değer kazanan bölgesi Küçükçekmece'de konumlanan bu proje, sadece bir ev değil, aynı zamanda yaşam tarzınızı yeniden tanımlayacak bir deneyim sunuyor.

Blue Garden, İstanbul’un en İşlek ilçelerinden biri olan Küçükçekmece sınırlarında sakin bir lokasyonda yer alıyor. Modern mimarisi ve hayatınızı kolaylaştıracak lokasyonuyla Küçükçekmece’nin yeni gözdesi oluyor. Yenilikçi bir anlayışla inşa edilen proje, yapısı ve sunduğu fırsatlarla oldukça heyecan veren bir konut projesi olarak Küçükçekmece’de karşımıza çıkıyor. Yaşam kalitenizi yükseltecek birçok özelliği ile ev sahiplerini bekleyen yapı, krediye uygun konut seçenekleri sunuyor. Proje, sizi şehrin merkezinde, metropol bir hayat anlayışı ile buluşturuyor. Şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşmanıza imkân tanıyan, toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, şehir içi ulaşım sorununa çözüm sunan seçenekleri ile satışa sunuluyor. Göl manzarasının yer aldığı daire seçenekleri ile benzersiz bir konut seçenekleri sunuyor. 2+1’den 4+1’e daire seçeneklerinin yer aldığı projede, Lüks ve modern konut seçenekleri sizleri bekliyor.

Blue Garden - 1

PROJE BİLGİLERİ

Yapımcı Firma: Taşkıranlar Yapı

Arsa Alanı: 3.000 m²

Konut Tipleri: 2+1, 3+1, 4+1

Konut Sayısı: 85

Metre Kare Aralığı: 116 m² - 222 m²

Teslim Tarihi: 2023

Vatandaşlığa Uygunluk:  Uygun

Matar Proje Pazarlama - Beyaz

MATAR Proje Pazarlama, tüm dünya genelinde faaliyet gösteren, konut, ofis, otel ve ticari her türlü gayrimenkul projesinin satış ve pazarlama organizasyonunu gerçekleştirir.

ekstra linkler

Telif Hakkı 2020 © Matar Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.