Referanslar

Matar Proje Pazarlama - Baysaş İnşaat

BAYSAŞ İNŞAAT

Kuruluşunun 26. yılını, Türkiye’nin ilk planlı kentsel dönüşüm projesi kapsamında gerçekleştirmekte olduğu 190.000 metrekare kapalı alanda, 1173 bağımsız bölümden oluşan İstanbul 216 projesi ile taçlandırmakta olan şirket, geride bıraktığı 26 yılda, 240 bin metrekaresi konut, 60 bin metrekaresi ticari alan olmak üzere toplam, 300 bin metrekare kapalı alana sahip olan Golden Tower, Gold Tower, Adana Meridyen, Cumbalı Konaklar gibi çok sayıda değerli projesinin inşaatını ve satış süreçlerini, bu projelerini gerçekleştirmiştir.

DEMKAY YAPI

Demkay Yapı 25 yıllık inşaat ve gayrimenkul tecrübesi sonucu 2011 yılında yenilikçi ve modern yapılar inşa etme amacıyla kuruldu. Kentsel ve Yerinde Dönüşüm projelerinde de yer alan Demkay Yapı şehrin dönüşmesi ve depreme dayanıklı projeler geliştirmiştir. Demkay Yapı yatırımcılarına kazandıran yapılar ile inşaat ve gayrımenkul piyasasında önemli bir yer tutmaktadır. Şehr-i Deniz Kartal, Live Park ve Life Park Demkay Yapı yatırımları olarak İstanbul’a kazandırılmıştır.

ALMARA İNŞAAT

Almara İnşaat, 1990 yılında inşaat sektöründeki faaliyetlerine Tanışlar İnşaat olarak başlamıştır. Faaliyetlerini yoğun olarak İstanbul’da sürdürmüş ve birçok prestijli konut projesini tamamlamıştır. 2001 yılında kendi bünyesinde kurduğu şirketlerle PVC pencere, mutfak dolabı ve kapı üretimine başlamış, bu alanlarda da büyük başarılar elde etmiştir.

Matar Proje Pazarlama - Beyazlar Grup

BEYAZLAR GRUP

Her projesiyle yepyeni başlangıçlar inşa eden Beyazlar Grup, 1972’den beri mutluluğu temel alan projeleriyle kusursuz yaşam alanları oluşturmuş, sektörde saygın bir yere ulaşmıştır.

Doğanın parçası olarak yaşamayı, insanın asıl ihtiyacı olarak yorumlayan, projelerinde estetik ve modernizmi ustaca harmanlayan Beyazlar İnşaat, çevreye ve insana saygılı eserleriyle, yarınlar için güvenli yatırımlar inşa etmektedir.

Yeni YAPI

YENİ YAPI

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan YENİ YAPI A.Ş. kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışıyla taahhüdü altında yürüttüğü inşaat işleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Ülkemizde, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

Gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede üretim yapmak, modern ve estetik yaşam alanları yaratmak, son teknolojileri projelerine entegre etmek, dünya standartlarında güvenli yaşam alanları oluşturmak birincil hedefimiz olmuştur.

ŞUA İNŞAAT - LOGO

ŞUA İNŞAAT

Şua İnşaat 1992 yılında Nimetullah Kaya tarafından kurulmuştur. Geleceğe yön veren yapılar oluşturma hedefiyle yola çıkan Şua İnşaat, bilgi birikimi ve tecrübesiyle kente estetik, yaşama kolaylık getirmeyi başarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana öncü olma, girişimcilik, takım çalışması ilkelerinden, sosyal sorumluluk, müşteri memnuniyeti ve istikrar gibi esaslarından taviz vermeden projelerini planlayan Şua İnşaat, müşterilerine bu sayede uzun dönem başarıyla hizmet edebilmiştir.

Royal Kent - Logo

ROYAL KENT GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.

Mükemmelliyetçilik anlayışımıza göre en yüksek kalite ve özgün değerlerde sıra dışı mimari nitelikli projeler geliştirerek yaşam mimarlığı felsefesi ve yaklaşımı ile her geçen gün yeni yapılar üretmeye devam etmekteyiz.

AVVA YAPI

AVVA YAPI

Merkezi Istanbul’da bulunan AVVA Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Sirketi 2006 yılında kurulmuştur.
 
Uyguladığı ve Taahhüt ettiği projelerde toplam kaliteye verdiği önem neticesinde bölgesel anlamda az zamanda sektöründe yerini almıştır. Bu birikimleri ile her geçen gün daha büyük projelere imza atan AVVA, ulusal bir marka olma yolundaki hedefine hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır. AVVA Yapı müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır, tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.
Onur Çimento Logo_Çalışma Yüzeyi 1

Onur İnşaat ve Onur Çimento

1960’lı yıllarda Trabzon’da başlayan ticari faaliyetlerimiz, inşaat malzemeleri konularında 1973’lü yıllarda İstanbul’da devam etmiştir. O dönemlerde çimento piyasalarıyla devamlı ve sıkı ilişkilerimizin olması nedeniyle müşteri ve pazar payımız kısmen oluştuğu için hazır beton konusunda yatırım yapma fikrimiz oluşmuştu. Uygulama için yatırım teşvikini de aldığımız dönemlerde, Set Beton A.Ş. firması, Hadımköy bölgesinde bir tesis kurmayı düşünüyordu; girişimlerimiz neticesinde tesis kurmaktan vazgeçerek pazardaki beton talebini bizim üzerimizden karşılamaya karar vermiştir. Böylece 1992 yılında kurduğumuz Onur İnşaat Malz. San. ve Tic. A.Ş. unvanlı firmamız 1994 yılında hazır beton sektörüne adım atmış oldu.

Yaklaşık 5 yıllık birliktelikten sonra 1999 yılında Set Beton’la olan işbirliğimizi bitirdik ve hızla yeniden yapılandık. Onur Beton ismi, logosu ve tescilleri belirlendi. Gerekli standartlarla ilgili çalışmalar tamamlandı. Genel müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim konularını öncelikli hedefimiz kabul ederek, sektörde lider marka olma yolundaki çalışmalarımız devam etmektedir.

YDK YAPI

YDK YAPI

YDK Yapı’nın temelleri 2011 yılında atıldı. İmzasının yer aldığı projelerde yapı ve inşaat faaliyetleri yapmakla yetinmeyip, geleceğin yaşam ve yatırım standartlarını belirlemeyi kendisine misyon edinen YDK Yapı; kapsamı, konsepti ve tasarımıyla farklılaşan projelerle, kurulduğu günden bugüne hayata ve modern kent siluetine değer katarak dünyayı güzelleştirmeye çalışmıştır.

Yapı ve inşaat sektörüne yıllarını vermiş profesyonellerin deneyim ve birikimlerinin birleştirilmesiyle ortaya çıkan bir oluşum olan YDK Yapı, sektöründe akla gelebilecek tüm hizmetleri fark yaratan bir anlayışla sunarak kısa zamanda sektörün aranan markalarından biri haline gelmiştir.

Sefa İnşaat

Sefa İnşaat

Sefa İnşaat 1977 yılında kurulmuş bir aile şirketi olup kurulduğundan bugüne ülkenin birçok yerinde gayrimenkul yatırım ve taahhütlerinde bulunmuştur. Faaliyet konusu çoğunlukla yap-sat yöntemi ile nezih semtlerde lüks konut üretimi olan şirketimiz ayrıca özel inşaat taahhütleri ve iş merkezleri yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Hızla değişen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamın gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarımlar ile ele alan şirketimiz, çağdaş yapılarla sağlıklı kentsel dönüşüme katkıda bulunmakta; profesyonel yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla konusunda markalaşmış bir inşaat firmasıdır.

TEKNİKYAPI - LOGO

TEKNİK YAPI

İlk bakışta Teknik Yapı bir inşaat firmasıdır. Yakından tanıyanlar için ise diğerlerinden “farkımız yapılarımızdır”. En önemlisi de yapılarımıza yansıyan bizim yapımız; yani değerlerimiz, anlayışımız, yaklaşımımız, kısacası kültürümüzdür. Bizim kültürümüz de; müşteri memnuniyetini, en önemli amaç edinmiş olmak…

Kanuni yükümlülüklerin yanında, tüm yaptığımız yapıları firmamızın garantisi altında tutmak…

Üstün bir ekip çalışması ile verimliliğini ve rekabet gücünü sürekli arttırarak, müşterilerimize, beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler sunma ve yapılarının teminatını kendi ismi ile özdeşleştirme çabası… 1000’in üzerinde çalışan tarafından sistemli ve dinamik bir çalışma temposu içinde, yüklendiğimiz işleri daima söz verdiğimiz sürede ve kalitede tamamlamış olmanın gururu…
Yenilikçi bir yaklaşımla, kendine özgü yapılar tasarlama ve fark yaratma arzusu…
Üretimin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanmanın hızı ve üstünlüğü…
Müşterilerimizin %80’inden fazlasının yeniden tercihi olabilme mutluluğu…
Kalitemizin sürekliliğini uluslararası ISO 9001:2000 kalite sertifikası ile güvence altına almış olmak vardır.
Bütün bunların sonucunda ortaya çıkan ve diğerlerinden ayırt edilen yapılarımız yardır. Kısacası bizim diğerlerinden “farkımız yapılarımızdır”.

YGA YAPI

YGA YAPI

2017 yılında kurulan İstanbul merkezli inşaat firması YGA Yapı, sektörün genç firmalarından biri olarak öne çıkıyor. Anadolu Yakası’nın gelişen bölgesi Sultanbeyli’de dev bir proje inşa eden firma, bu projesine Merkez Residence adını veriyor.

YGA Yapı’nın Güncel Projeleri

13.000 metrekarelik arsa alanında inşa edilen projede 220 konut ve 57 ticari alan yer alırken, YGA Yapı bu karma projesinde modern çağın tüm gereksinimlerine yanıt veriyor. 2+1 ve 3+1 tipinde konutların bulunduğu proje toplam dört bloktan oluşuyor. 

Merkezi Lokasyondaki Projeler

Lokasyonuyla dikkat çeken YGA Yapı’nın bu projesi Sultanbeyli Gişeleri’nin hemen karşısında konumlanıyor. Merkez Residence, Hasanpaşa Metrosu’na 70 metre mesafede bulunurken Atlas AVM’ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Ev sahiplerinin site dışına çıkmasına gerek kalmaksızın tüm ihtiyaçlarını gidermelerini hedefleyen YGA Yapı, bu projesinde sosyal donatı olarak kreş, sauna, hamam, kapalı otopark ve açık çarşıya yer veriyor.

Çocuk Dostu Uygulamalar

Yeşil alanları ve çocuk dostu uygulamaları ile öne çıkan YGA Yapı’nın bu projesinde çocuklar gönüllerince oyunlarını oynarken ebeveynlerin akılları çocuklarında kalmadan sosyalleşmeleri hedefleniyor. 

YGA Yapı’dan Kazandıran Projeler

Farklı daire tipleri, metroya yakın konumu ve sosyal olanakları ile öne çıkan YGA Yapı projeleri oturum amacıyla olduğu kadar yatırım amacıyla da ilgi görüyor. Hem satılık hem de kiralık konut fiyatlarında istikrarlı gelişim gösteren bölgeleri tercih eden YGA Yapı’nın yeni dönemde gerçekleştireceği projeler de merakla bekleniyor.

Matar Proje Pazarlama - Beyaz

MATAR Proje Pazarlama, tüm dünya genelinde faaliyet gösteren, konut, ofis, otel ve ticari her türlü gayrimenkul projesinin satış ve pazarlama organizasyonunu gerçekleştirir.

Telif Hakkı 2020 © Matar Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.