Matar
proje pazarlama

Yerli / yabancı yatırımcıların inşaat projelerinin pazarlama ve satış sürecinin tüm aşamalarında; iş geliştiricilere A’dan Z’ye değer katan, profesyonel bir Pazarlama ve Satış organizasyonudur. MATAR Proje Pazarlama, tüm dünya genelinde faaliyet gösteren, konut, ofis, otel ve ticari her türlü gayrimenkul projesinin satış ve pazarlama organizasyonunu gerçekleştirir.

MATAR’ın ana hedefi gerçekleşmekte olan tüm projelerinde, müşterilerin isteklerini göz önüne alarak üst düzey bir hizmet kalitesi sunmak ve sahip olduğu ekip kültürüyle teknik yeteneklerini ortaya çıkarmaktır.

Satıştaki etkin gücünü; kaliteli ve satış odaklı kadrosundan, güvenilir çözüm ortaklarından ve güçlü işbirliklerinden almaktadır. Çalıştığı firmaların omuzlarından satış yükünü alarak, yüksek performans kültürü ve dinamik yönetilen stratejik portföy yapımız ile planlanan zaman içerisinde projenin satışlarını tamamlayarak yüksek başarılara imza atıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Güven  ve Dayanışma

Kalıcı iş ilişkilerinin ancak karşılıklı güven ve sorumluluk temelleri üzerinde yükselebileceğini çok iyi biliyoruz.

Müşteri Odaklılık

İç ve/veya dış müşterilerinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterinin beklentilerini belirleyip , uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyeti sağlarız

Takım ruhu ve Tutku

Yaptığımız her işe coşku, heyecan ve azimle gönülden inanarak yaklaşırız; tüm çevremizi enerjimizle harekete geçiririz.

Sürekli Gelişim

Yenilikten heyecan duyan, pozitif bir merakla, kendimizi ve yaptığımız işi sorgularız. Hep daha iyi olmak için, geçmiş deneyimlerimizden öğrenir, gelecek vizyonumuz ile gelişir, değişimin öncüsü oluruz.

İletişim

İletişim araç ve yöntemlerini etkin bir şekilde kullanarak gerekli ve doğru bilgileri doğru kişi, doğru birim ve ilişkide bulunulan ilgili kurumlara zamanında ve doğru biçimde iletiriz

Adil Davranış

Adalet olmayan sistemler geleceğe güvenle bakamazlar. Gerek çalışanlarımız gerek iş ortaklarımız nezdinde sürdürülebilir adalet anlayışımızın temeli başarı ve performans kriterleri oluşturuyor.

Çeşitlilik

Farklılıklar ve Çeşitlilik zenginliğimizdir anlayışına inanıyoruz. Başarı nedenlerimizi bu zenginliklere borçlu olduğumuza inanıyoruz.

Matar Proje Pazarlama - Misyon

vizyon

Global çapta, iletişim ağı, teknoloji, uzmanlık ve etki değerlerimiz ile birlikte, acente ilişkilerimizi korumak ve sağlamlaştırmak, teknolojinin yeni nesil imkânlarından faydalanmak, en iyi yatırım yöntemlerini sunmak, ilgi çekici pazarlama stratejileri ve satış taktikleri geliştirerek daima ‘’en iyi’’ olmak.

Matar Proje Pazarlama - Misyon

misyon

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Gayrimenkul projelerinin yönetimi için opsiyonel iyileştirme adımlarında; iş geliştirme, piyasa analizi, satış stratejisi, acente yönetimi, çok uluslu satış ekipleri, pazarlama stratejisi, proje değerlendirme ve acente ağı gibi yöntem, hizmet ve profesyonel stratejiler kullanırız.

MATAR faaliyetlerinin temelinde, şirket genelinde tanımlanan değerler yatar. Her MATAR çalışanı, üstlendiği görevleri, bu değerleri düşünerek yerine getirir ve bunun başarımızda önemli bir paya sahip olduğunu bilmektedirler.

Matar Proje Pazarlama - Beyaz

MATAR Proje Pazarlama, tüm dünya genelinde faaliyet gösteren, konut, ofis, otel ve ticari her türlü gayrimenkul projesinin satış ve pazarlama organizasyonunu gerçekleştirir.

Telif Hakkı 2020 © Matar Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.